Diskuse na téma Orcacollagen

17. 02. 2023 | Prosím o radu

Zdravím, kupujete někdo OrcaCollagen? Má hodně dobrých recenzí a uvažuji o koupi.

Denisa5 27.02.2023

Dobře, děkuji, už se těším na výsledky a benefity kolagenu na pleť a vlasy, takže jsem si Orcacollagen hned objednala.

Elininka 23.02.2023

Není, má právě moc dobrou chuť po lesním ovoci a citrónu, žádná pachuť nebo něco podobného tam není cítit. Pokud ho budete objednávat - doporučím si zřídit členství a budete mít pak nejnižší cenu za kolagen na trhu a dopravu zdarma, navíc se nemusíte o nic starat. Tady najdete víc informací o výhodách členství https://www.orcacollagen.cz/membership/

Denisa5 21.02.2023

Děkuji za komentář - ještě mě zajímá chuť, není OrcaCollagen třeba cítit po rybině? To bych asi nezvládla.

Elininka 19.02.2023

Já ho teď piju už 3 měsíce a vidím na sobě opravdu super výsledky. Mám pevné nehty, které se mi před tím třepily, vlasy jsou super a pleť cítím hydratovanějši. Za mě je to TOP výrobek.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám přinese příležitost k introspekci a sebereflexi. Zkuste zpomalit a zamyslet se nad dosavadními úspěchy i neúspěchy. Je vhodný čas pro plánování budoucích kroků.V práci byste se měli zaměřit na nedořešené úkoly a projekty. Je p... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat